Serdar Ünsal

Serdar Ünsal

[email protected]

AZERBAYCAN ORDUSU KUZGUN LEŞE VURDU VE KAZANDI..

11 Kasım 2020 - 14:36 - Güncelleme: 12 Kasım 2020 - 15:17

AZERBAYCAN ORDUSU KUZGUN LEŞE  VURDU VE KAZANDI...!!

  Öğrencilik yıllarımızda “Vur Bozkurdum vur tilkiye ,kurtulsun Türkiye”diye marş okurduk.

     Şimdide diyorum ki,”Vur Bozkurt Azarbaycan ordusu vur,Ermeni leşine vur,Hocalı,Şuşa, Laçın,Kelbecer şehitlerinin intikamı için vur..30 yıla yakındır tren vagonlarında,çadır kentlerde,tek gözlü odalarda yaşayan bir milyon kaçkın TÜRK için vur ..Türk’ün gücünü göster,gücü sivil ,çocuklara ,savunmasız insanlara ,yeten gözü dönmüş,insanlıktan nasibini almamış Ermeni canilere vur..Allah aşkına ,bayrak aşkına,vatan aşkına vur ki şehitler ,vatana hasret giden dedelerin,nenelerin ruhu şad olsun...

             Bir süre önce Ermeni saldırları başladığında bir yazı yazmış “Ya Devlet başa,Ya da kuzgun leşe”demiş Sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev’e seslenmiştim.

     Aradan geçen süre içinde gördüm ki,Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ile Sayın İlham Aliyev el ele vererek Ermenilerin iplerini elinde tutan ağababalarına restlerini çekerek işgal altında ki toprakları işgalci Ermenilerden kurtardılar.

     Kısacası kuzgun leşe vurarak gereken ders  verilmiştir.

        Tarihe baktığımız zaman Ermeniler maalesef barıştan anlamadıklarını gördük. Onların anladığı dille  konuşularak  gerekli ders verilmiş.Azerbaycan ordusu Dağlık Karabağ’ da destan yazmıştır.

İşleri güçleri arkadan vurmak sivil vatandaşların yaşadıkları yerlere sinsice saldırmak olan Ermenilere,  Sayın Cumhurbaşkanımız İlham Aliyev Kuzgun leşe” deyip Azerbaycan Türk’ünün yumruğunu indirmiştir.

        Gerek Azerbaycan’da gerek, Güney Azerbaycan’da Türkiye de vatandaşlar Karabağ da gerçekleşen zaferi mutlulukla sevinçle karşılamıştır.

     Asil Türk kanı taşıyan Türkler şehitlerin intikamının alınmasından dolayı gururludurlar.  .!! Ermenilere gereken ders verilmiştir... Ermenilere hadleri bildirilmiştir.İşgal altında ki Karabağ artık özgür ve Türk yurdu.Yakında  Türk kokacak… Bunu da güçlü Azerbaycan ordusu başarmıştır.

Zafer bayramın kutlu olsun can Azerbaycan..

 Yaşasın Azerbaycan Cumhuriyeti.

Yaşasın Azerbaycan Ordusu.

Yaşasın Türkiye Azerbaycan kardeşliği