FAHRETTİN MASUM BUDAK

FAHRETTİN MASUM BUDAK

BİZİM ELLER fahrettin76@hotmail.com

SİNAN OĞAN İLKESEL DAVRANDI

24 Mayıs 2023 - 07:16

SİNAN OĞAN İLKESEL DAVRANDI
  
 Sinan Oğan Türk Milliyetçisi ve Türk Ülkücüsü olarak kendisine yakışanı yapmış ve görüşlerine ve düşüncelerine çok yakın olan Cumhur İttifakı'nı destekleme kararı almıştır.

  Tandığım ve bildiğim bir insandan zaten başka bir şey beklemiyordum. Bir tarafta Türkiye'nin altını oymaya çalışanlar, diğer tarafta buna karşı savunma halinde bulunanlar... Bir tarafta PKK, HDP, FETÖ, Batı ve Amerika, diğer tarafta ise milletimizin yanında yer alan Cumhur İttifakı...

   Devlet ve millet düşmanlarının yanında şuurlu bir ülkücü yer alır mıydı? PKK, "Cumhuriyeti değiştireceğiz" diyordu. HDP: "Selahattin Demirtaş ve Sorosçu Kızıl Milyarder Osman Kavala ve Apo hapisten çıkacaktır" diyordu.

  Sadece bunları demekle kalmamışlar, bir de kalkıp özerkliği Millet İttifakı'nin programına eklemişlerdi! CHP ile HDP'nin görüş birlikteliği, tazyik ve baskısıyla  doğuda bir bölgeye özerklik verileceğini vaad ve taahhüt ediyorlardı.

  Bu yüce millet buna izin verir miydi? Sinan Oğan gibi değerler buna müsaade eder miydi? Mensubu olduğu milletinin varlığına kastedenleri görmüyor muydu? Elbette görüyor ve bunu gözlüyordu. Nitekim sonunda bu doğrultuda kararını vererek Cumhur İttifakı'nın yanında yer aldı. 

   Zillet veya Menfaat İttifakı, emperyalistlerle işbirliği yapıyordu. Ne kadar zararlı akımlar ve ne kadar düşman devletler varsa onlarla birlikte sırt sırta vererek Türk milletinin ana otağına bomba atıyordu.

  Sinan Oğan, hiç bir pazarlık içine girmedi. Millet İttifakı gibi  cumhurbaşkanı yardımcılığı, milletvekilliği ve bakanlık pazarlığı yapmadı. Siyasi etikten ve ilkesel davranıştan taviz vermedi. Bu konuda siyasi rakiplerine ders verdi. Tıpkı dizinin dibinde büyüdüyü Devlet Bahçeli gibi davrandı.

  Şimdi bakıyorum, sosyal medya, görsel ve yazılı basın ağız değiştirmiş gibi Sinan Oğan'a saldırıyorlar. Tam bir zavallı bakış ve duruş sergiliyorlar. Saygı duymuyorlar. Kendileri gibi akıl ve mantık fukarası olmadığı için adeta şeytanlaştırıyorlar. Depremzadelere saldırdıklarının bir benzerini yapıyorlar. Kimi "nankör" diyor. Kimi "brütüs" diyor, Kimi "ucuz satıldı" diyor. Kimi de "seçmeni, taraftarı ve milliyetçileri sattı" diyor.

  Büzüşmüş akıllarıyla, kokuşmuş görüşleriyle ve ihanet cephesindeki duruşlarıyla milletimizin nefretini kazanan bu beyinden özürlü lünpen ve mankurt tipli nifakçılar asla emellerine ulaşamayacaktır.    

     Koçak Nebi Bakışlı, Şığ Şamil görüşlü ve Settar Han duruşlu Sinan Oğan'ı, bu eleştiriler yıldıramaz, bıktıramaz ve ülke sevdasından alıkoyamaz! 

  Sizlerin hiç bir yorumu değerli ve muteber değildir. Dün Sinan Oğan'ı göklere çıkardığınızda da, bugün yerden yere vurduğunuzda da boş konuştuğunuzu, kof konuştuğunuzu biliyorduk! Allah sizleri ıslah etsin!

  FAHRETTİN MASUM BUDAK

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Halim Korlu
    1 yıl önce
    Koçak Nebi Bakışlı, Şığ Şamil görüşlü ve Settar Han duruşlu Sinan Oğan'ı, bu eleştiriler yıldıramaz, bıktıramaz ve ülke sevdasından alıkoyamaz!