Bugun...
112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU
Tarih: 24-03-2013 14:30:00 Güncelleme: 24-03-2013 16:50:00 + -


112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı.. Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi so

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı..

Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi sorgulayarak gerçekleştirmeye çalışacağız. Sağlıkta dönüşüm süreklidir, insana yönelik hizmettir ve kişi memnuniyeti ile yapılır.
Bu amaçlar doğrultusunda, halkımızın sağlık hizmetlerinden beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için tüm ekip arkadaşlarımızla insan odaklıhizmetler vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Dr.Taner Başaran, vatandaşlardan isteğimiz lüzumsuz yere 112’yi arayarak meşgul etmesinler.Çünkü gerçek acil vaka oluyor bu meşgullerden dolayıyetişemiyoruz vatandaş mağdur oluyor.”şeklinde konuştu. 112 il ambulans servisinde 20 ambulans ve 40 personel görev yapıyor.
Bu haber 926 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER IĞDIR HABERLERİ

KARAKOYUNLU İLÇESİ BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİBİ OLAN 115 AİLEYE GIDA YARDIMI YAPTI. Karakoyunlu Belediye Başkanı Kurban KA..
E.KURMAY ALBAY HANİFİ YILDIRIM ZİYARETLERİNİ TAMAMLADI Balyoz davasından 45 aydır Hadımköy ..
VAN KEDİSİ TEDAVİ ALTINA ALINDI Iğdır merkezde yaralı halde bulunan Van Kedisi Iğdır Orman ve Su ..
IĞDIR HAVALİMANINDAN 6 AYDA 102084 KİŞİ UÇTU Iğdır Havalimanında 2014 yılının ilk altı ayında 102.084 ..
IĞDIR SAĞLIK MESLEK LİSESİ BU SENE YARDIMCI HEMŞİRE VE YARDIMCI SAĞLIK BAKIM TEKNİSYENİ PROGRAMINA ÖĞRENCİ ALACAK ..
ARI’NIN SOKTUĞU ÇOBAN ÖLDÜ Iğdır’ın Tuzluca İlçesi Yeni köy Nüfusuna kayıtlı 52 yaşındaki evli ve 9 çocuk babası İ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
IĞDIR SAĞLIK MESLEK LİSESİ BU SENE YARDIMCI HEMŞİRE VE YARDIMCI SAĞLIK BAKIM TEKNİSYENİ PROGRAMINA ÖĞRENCİ ALACAK         IĞDIR SAĞLIK MESLEK LİSESİ BU SENE YARDIMCI HEMŞİRE VE YARDIMCI SAĞLIK BAKIM T..
IĞDIR LİSESİ MEZUNLARI 1 AĞUSTOS ‘TA BULUŞUYORIĞDIR LİSESİ MEZUNLARI 1 AĞUSTOS ‘TA BULUŞUYOR Iğdır lisesind..
XXII NCİ DÖNEM CHP MİLLETVEKİLİ YÜCEL ARTANTAŞ’TAN CAMİ YAKILMA OLAYINA TEPKİ     XXII NCİ DÖNEM CHP MİLLETVEKİLİ YÜCEL ARTANTAŞ’TAN CAMİ YAKILMA OLAYINA TEPKİ ..
DİŞ HEKİMİ MELTEM ALAGÖZ, ÖZEL MUAYENEHANESİNİ HİZMETE AÇTI          DİŞ HEKİMİ MELTEM ALAGÖZ, ÖZEL MUAYENEHANESİNİ HİZMETE AÇTI ..
 BALTALI CİNAYETİN ZANLISI EŞİ VE YİYENİ ÇIKTI   BALTALI CİNAYETİN ZANLISI EŞİ VE YİYENİ ÇIKTI Iğdır’da geçtiği..
Hollandalı iş adamı Guba'da gördüklerinden dehşete düştüHollandalı iş adamı Guba'da gördüklerinden dehşete düştü “ Hollanda'nın saygın ..
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR