Bugun...
112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU
Tarih: 24-03-2013 14:30:00 Güncelleme: 24-03-2013 16:50:00 + -


112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı.. Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi so

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı..

Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi sorgulayarak gerçekleştirmeye çalışacağız. Sağlıkta dönüşüm süreklidir, insana yönelik hizmettir ve kişi memnuniyeti ile yapılır.
Bu amaçlar doğrultusunda, halkımızın sağlık hizmetlerinden beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için tüm ekip arkadaşlarımızla insan odaklıhizmetler vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Dr.Taner Başaran, vatandaşlardan isteğimiz lüzumsuz yere 112’yi arayarak meşgul etmesinler.Çünkü gerçek acil vaka oluyor bu meşgullerden dolayıyetişemiyoruz vatandaş mağdur oluyor.”şeklinde konuştu. 112 il ambulans servisinde 20 ambulans ve 40 personel görev yapıyor.
Bu haber 1043 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER IĞDIR HABERLERİ

CEYLANLAR FOTOKAPAN İZLENİYOR Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü doğaya yaban hayvanı yerleştirme çalış..
ığdır Merkeze bağlı Mezra, Asma ve Harman Döven köylerinin içme suyu hattının yaylacılar tarafından tahrip edildiği aç..
Iğdır'da 55 Yıl Kesinleşmiş Cezası Bulunan Kişi Yakalandı Iğdır'da 19 farklı suçtan toplam 55 yıl kesinleşmiş hapis c..
IĞDIR TİCARET VE SANAYİ ODASI İLKÖĞRETİM OKULU TEMELİ ATILDI!!!! Aralık İlçesinde Iğdır Ticaret Odası ta..
Iğdır Ak Parti’de Aylık Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı Iğdır Ak Parti’de Ağustos 2014 Aylık Danışma Meclisi T..
İŞ ADAMI CEFERALİ TAŞBAĞ IĞDIR HALKININ HUZUR VE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMA, KORUMA, YAŞATMA VE GÜÇLENDİRME DERNEĞİ BAŞKANI OLD..
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
Iğdır'da 55 Yıl Kesinleşmiş Cezası Bulunan Kişi Yakalandı Iğdır'da 55 Yıl Kesinleşmiş Cezası Bulunan Kişi Yakalandı Iğdır'da 19 farklı ..
İŞ ADAMI CEFERALİ TAŞBAĞ IĞDIR HALKININ HUZUR VE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMA, KORUMA, YAŞATMA VE GÜÇLENDİRME DERNEĞİ BAŞKANI OLDUİŞ ADAMI CEFERALİ TAŞBAĞ IĞDIR HALKININ HUZUR VE GÜVENLİĞİNİ SAĞLAMA, KORUMA, YA..
TÜRK EĞİTİM SEN İL BAŞKANI ALİ ARSLAN “KİMSE TETİKÇİLİĞE SOYUNMASIN!ADALETLİ BİR ATAMA BEKLİYORUZ”DEDİ      TÜRK EĞİTİM SEN İL BAŞKANI ALİ ARSLAN “KİMSE TETİKÇİLİĞE SOYUNMASIN!ADALETL..
 IĞDIRLI TAKSİCİ ÖLDÜRÜLDÜ IĞDIRLI TAKSİCİ ÖLDÜRÜLDÜ Iğdır’da taksicilik yapan 3 çocuk babası Ergun Gü..
IĞDIR  LİSESİ MEZUNLARINDA MUHTEŞEM BULUŞMA  IĞDIR LİSESİ MEZUNLARINDA MUHTEŞEM BULUŞMA 1965 yılında kurulan ..
IĞDIR’IMIZIN BAŞI SAĞOLSUN  IĞDIR’IMIZIN BAŞI SAĞOLSUN Bilindiği üzere ekmeğini kazanmak için Iğdır’dan..
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR