Bugun...
112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU
Tarih: 24-03-2013 14:30:00 Güncelleme: 24-03-2013 16:50:00 + -


112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı.. Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi so

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı..

Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi sorgulayarak gerçekleştirmeye çalışacağız. Sağlıkta dönüşüm süreklidir, insana yönelik hizmettir ve kişi memnuniyeti ile yapılır.
Bu amaçlar doğrultusunda, halkımızın sağlık hizmetlerinden beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için tüm ekip arkadaşlarımızla insan odaklıhizmetler vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Dr.Taner Başaran, vatandaşlardan isteğimiz lüzumsuz yere 112’yi arayarak meşgul etmesinler.Çünkü gerçek acil vaka oluyor bu meşgullerden dolayıyetişemiyoruz vatandaş mağdur oluyor.”şeklinde konuştu. 112 il ambulans servisinde 20 ambulans ve 40 personel görev yapıyor.
Bu haber 1115 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER IĞDIR HABERLERİ

IĞDIR B TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ. Iğdır B Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda sosy..
Ali Öztaş”Tarihini bilmeyen milletlerin sınırlarını hep başkaları çizmiştir.”dedi. Iğdır Emniyet Müdürl..
resim yok
TIR DOLUSU 5 MİLYON TL DEĞERİNDE KAÇAK SİGARA YAKALANDI OPERASYONU IĞDIR EMNİYET MÜDÜR YÜKSEL BABAL YÖNETTİ ..
Iğdır M.Hüsnü Özğeğin Anaokulunun İç duvarları rengarenk boyanarak süslendi. Iğdır M.Hüsnü Özeğin ..
IĞDIR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ UYUM SÜRECİNİ DENETLEDİ Iğdır da ilkokul birinci sınıf ve anaokullarının okula..
CEVDET BULUT “ EMNİYET KEMERİ TAKMAYANA ,EHLİYET YOK “ Milli Eğitim Bakanlığı Motorlu Taşıt Sürücü Kurs..
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
IĞDIR AZERBAYCAN DİL, TARİH VE KÜLTÜR BİRLİĞİNİ YAŞATMA VE DESTEKLEME DERNEĞİ HALK  OYUNLARI EKİBİ SÖĞÜT ŞENLİKLERİNDEIĞDIR AZERBAYCAN DİL, TARİH VE KÜLTÜR BİRLİĞİNİ YAŞATMA VE DESTEKLEME DERNEĞİ HA..
IĞDIR 5. VAN TURİZM FUARINA KATILIYOR IĞDIR 5. VAN TURİZM FUARINA KATILIYOR IĞDIR İl Kültür ve Turizm Müdürü Osma..
IĞDIR B TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ. IĞDIR B TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMUNDA BİLGİ YARIŞMASI DÜZENLENDİ. Iğdır..
Okul Müdürü değerlendirme puanlarını 75 puanın altında olan müdürlerOkul Müdürü değerlendirme puanlarını 75 puanın altında olan müdürler
MÜDÜRLÜK DEĞERLENDİRMESİNDE GÖREV SÜRESİ UZATILANLARIĞDIR DA MEB, Okul Müdürü değerlendirme puanlarını açıkladı. Buna göre hangi o..
 Burger King’in Iğdır şubesi Iğdır valisi Davut haner tarafından yapıldı.   Burger King’in Iğdır şubesi Iğdır valisi Davut haner tarafından yapıldı. ..
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR