Bugun...
112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU
Tarih: 24-03-2013 14:30:00 Güncelleme: 24-03-2013 16:50:00 + -


112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı.. Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi so

facebook-paylas
Tarih: 24-03-2013 14:30
112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

112 İL AMBULANS SERVISI BAŞHEKIMI DR.TANER BAŞARAN OLDU

Yıllardan beri Iğdır’da diş hekimi,Ağız Diş sağlığı Merkezi başhekimliği,yardımcılığı yapan Dr.Taner Başaran 112 il ambulans servisi başhekimi olarak atanarak görevine başladı..

Üstlendiği görevin sorumluluğu ve bilinci içerisinde olduğunu söyleyen Dr.Taner Başaran, “Sağlık hizmetlerimizi, ekip halinde çalışarak, insanın ve yaşama hakkının önemini vurgulayarak, hedef kitlenin memnuniyet düzeyini baz alarak ve kendimizi sorgulayarak gerçekleştirmeye çalışacağız. Sağlıkta dönüşüm süreklidir, insana yönelik hizmettir ve kişi memnuniyeti ile yapılır.
Bu amaçlar doğrultusunda, halkımızın sağlık hizmetlerinden beklentilerini en üst düzeyde gerçekleştirmek için tüm ekip arkadaşlarımızla insan odaklıhizmetler vermeye gayret göstereceğiz” dedi.

Dr.Taner Başaran, vatandaşlardan isteğimiz lüzumsuz yere 112’yi arayarak meşgul etmesinler.Çünkü gerçek acil vaka oluyor bu meşgullerden dolayıyetişemiyoruz vatandaş mağdur oluyor.”şeklinde konuştu. 112 il ambulans servisinde 20 ambulans ve 40 personel görev yapıyor.
Bu haber 4741 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER IĞDIR HABERLERİ

resim yok
Iğdır'da bir terörist teslim oldu Iğdır'ın Karakoyunlu İlçesinde, PKK'lı Terörist Jandarmaya teslim oldu. Sila..
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU’DAN HAKVEYİS İLKOKUL VE ORTAOKULUNA ZİYARET Iğdır Milli Eğitim Müdürü M...
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU YAPIMI DEVAM EDEN İNŞAATLARI GEZİYOR. Iğdır Milli Eğitim Müdürü M.Murat A..
İstanbul Güngören Iğdırlılar Derneği Başkanı Öztürk Altıntaş İle Heyeti Rektör Alma’yı Ziyaret Etti İstanbul Güngören ..
Diyanet-Sen Genel Başkanı Iğdır’da Memur-Sen Genel Başkan Yrd. ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet BAYRAKTUTAR ve yardı..
KUŞLARIN MISIR DANESİ KEYFİ Iğdır’da mısır hasadı yapılan bir tarlaya karınlarını doyurmak için inen ..
ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
SOSYAL MEDYADA ÖRGÜT PROPAGANDASI YAPAN 7 KİŞİ YAKALANDI SOSYAL MEDYADA ÖRGÜT PROPAGANDASI YAPAN 7 KİŞİ YAKALANDI Iğdır’da ..
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU YAPIMI DEVAM EDEN İNŞAATLARI GEZİYOR.MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ M.MURAT AYDOĞDU YAPIMI DEVAM EDEN İNŞAATLARI GEZİYOR. ..
ERHAN YAYCILI” AZERBAYCAN SONSUZA KADAR YAŞAYACAK ”DEDİ      ERHAN YAYCILI” AZERBAYCAN SONSUZA KADAR YAŞAYACAK ”DEDİ Iğdır ..
ŞÖŞA OKUYOR ŞÖŞA OKUYOR Şehit Öğretmen Şevki Akgün İlkokulu/ Ortaokulu/ İmam Hatip Ortaok..
Iğdırlılar Derneği Başkanı Öztürk Altıntaş Rektör Alma’yı Ziyaret Etti İstanbul Güngören Iğdırlılar Derneği Başkanı Öztürk Altıntaş İle Heyeti Rektör ..
Diyanet-Sen Genel Başkanı Iğdır’da Diyanet-Sen Genel Başkanı Iğdır’da Memur-Sen Genel Başkan Yrd. ve Diyanet-Sen G..
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADIİLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI Karakoyunlu ilç..
IĞDIR'DA HZ. HÜSEYİNİN ŞEHİT EDİLİŞİNİN 7. GUNU NEDENIYLE YEMEK VERİLDİ IĞDIR'DA HZ. HÜSEYİNİN ŞEHİT EDİLİŞİNİN 7. GUNU NEDENIYLE YEMEK VERİLDİ ..
IĞDIR DEVLET HASTANESİNDE DOKTORLAR BICAKLI SALDIRIYI KINADI          IĞDIR DEVLET HASTANESİNDE DOKTORLAR BICAKLI SALDIRIYI KINADI ..
SON YORUMLANANLAR
 • HABERLER
 • VİDEOLAR